Burak Başkan
Yazar hakkında:
Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 2009 mezunudur. Profesyonel iş hayatına Ağustos 2010'da Şölen Çikolata A.Ş.'de "Satınalma Uzmanı" olarak başladı. 2005 - 2006 yıllarında, bir üniversite topluluğu yayın organı olan Açılım Dergisi'nde genel yayın yönetmenliği yaptı. 2006-2007 döneminde Arı Hareketi Ankara Genç Arı başkan yardımcısı oldu. 2007-2008 döneminde Arı Hareketi Ankara Genç Arı başkanlığı görevini yerine getirdi. Mayıs 2008'de Liberal Düşünce Topluluğu tarafından düzenlenen makale yarışmasında "Frédéric Bastiat ve 21. Yüzyıl Devletlerinin Sınırları" adlı çalışmasıyla birincilik ödülü aldı. Çeşitli yazıları Star Gazetesi, Referans, Yeni Şafak, Dünya Gazetesi gibi ulusal basın organlarında yayımlandı. 2011 yılında İngiltere'de siyaset teorisi alanında doktora yapmaya başlamıştır.
Yazarla iletişime geçmek için:
burakbaskan@gmail.com


Yazara Ait Makaleler
Türkiye gündemini çok uzun süreler meşgul eden "Başörtüsü Sorunu" yani başörtülü kadınların üniversitelere ya da kamusal alanlara başörtüleri ile girip giremeyecekleri üzerine yapılan ...
"Özgür Toplumun Değerleri" çalışmasında yer alan makalelerin yayım hakları her bir makale için o makaleyi yayımlayan yayınevine aittir.
Makalelerin kullanım hakları için yayınevleri ile iletişime geçmek gerekmektedir.

İletişim için iletisim@ozgurtoplumundegerleri.com adresini kullanabilirsiniz.
powered by tolgakurt