Seval Yaman
Yazar hakkında:
1977 yılında Ankara'da doğdu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü'nü bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi'nde siyaset bilimi üzerine yüksek lisans yaptı. Liberteryenizm üzerine çalışan Yaman, Ankara Üniversitesi'nde doktora tezi hazırlamaktadır.
1997-2003 yılları arasında Liberal Düşünce Topluluğu'nda çalışan Yaman, bu süre zarfında eğitim faaliyetleri koordinatörlüğü yapmış, Topluluk tarafından yürütülen projelerde görev almış ve "Piyasa" adlı hakemli iktisat dergisinin yazı işleri müdürlüğünü yürütmüştür.
Liberal Gençlik Derneği'nde (LİGED) ise başkanlık ve başkan yardımcılığı görevini yürütmüş olan Yaman, bu süre zarfında "Serbest Çizgi" adlı gençlik dergisinin editörlüğünü yapmıştır.
Yazarla iletişime geçmek için:
sevalyaman@yahoo.com


Yazara Ait Makaleler
Kimi zaman totaliter-kolektivist fikir ya da sistemlerin (faşizm-Nazizm-komünizm) insanlar için yaratacağı yıkımları göstermek yazarların ciltlerce kitap ortaya koymaları ile sonuçlanır. Ancak ...
"Özgür Toplumun Değerleri" çalışmasında yer alan makalelerin yayım hakları her bir makale için o makaleyi yayımlayan yayınevine aittir.
Makalelerin kullanım hakları için yayınevleri ile iletişime geçmek gerekmektedir.

İletişim için iletisim@ozgurtoplumundegerleri.com adresini kullanabilirsiniz.
powered by tolgakurt