Dwight R. Lee
Yazar hakkında:
The Independent Enstitüsü'nde araştırma görevlisi ve aynı zamanda Johns Hopkins Üniversitesi'nde iktisat profesörüdür. Doktorasını California Üniversitesi'nden alan Lee, aralarında Washington, George Mason, Virginia Polytechnic ve Eyalet, Colorado ve San Diego Eyalet Üniversiteleri olan birçok kurumda çalıştı. 8 kitabın yazarı olan Lee'nin 135 akademik makalesi ve 25 kitaba çeşitli şekillerde katkı sunmuşluğu vardır. Ayrıca yazıları The Washington Times, Chicago Tribune, Wall Street Journal, St. Louis Post-Dispatch, Atlanta Constitution, USA Today, Newsday, Journal of Commerce, Across the Board, San Francisco Chronicle, Christian Science Monitor ve Forbes gibi dergi ve gazetelerde yayımlanmıştır.
Yazarla iletişime geçmek için:
dlee@terry.uga.edu


Yazara Ait Makaleler
Politikacıların oy toplamak için meydanlarda en çok vurgu yaptıkları konuların başında işsizliğin azaltılması gelir. Devlet dairelerine iş yapmayan binlerce insan alınca işsizliğe çözüm ...
"Özgür Toplumun Değerleri" çalışmasında yer alan makalelerin yayım hakları her bir makale için o makaleyi yayımlayan yayınevine aittir.
Makalelerin kullanım hakları için yayınevleri ile iletişime geçmek gerekmektedir.

İletişim için iletisim@ozgurtoplumundegerleri.com adresini kullanabilirsiniz.
powered by tolgakurt