Alper Akalın
Yazar hakkında:
1984 yılında Gaziantep'te doğdu. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladıktan sonra, Boğaziçi Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisliği lisans, İngiltere'de bulunan Warwick Üniversitesi'nde de Yönetim Bilimleri alanında yüksek lisans derecesi aldı. 2006 yılında kurulan liberal gençlik think tanki 3H Hareketi'nin kurucu üyesi ve genel koordinatörü olarak birçok etkinliğin organizasyonunda bizzat yer alan Akalın'ın, aynı zamanda Radikal, Taraf, Dünya, Star gibi ulusal gazetelerde çeşitli makaleleri yayımlandı. Kendisi an itibariyle finans sektöründe analist olarak çalışmakta ve aynı zamanda İstanbul Üniversitesi'nde iktisat alanında doktora öğrenimini sürdürmektedir.
Yazarla iletişime geçmek için:
akalpineer@gmail.com


Yazara Ait Makaleler
Özellikle ekonomik gidişatın kötü olduğu dönemlerde "kriz vahşi kapitalizmin sonucudur" cümlesini çok duyarız. Ekonomik krizleri serbest piyasa ekonomisine bağlamak bir nevi herkesin görevidir. ...
"Özgür Toplumun Değerleri" çalışmasında yer alan makalelerin yayım hakları her bir makale için o makaleyi yayımlayan yayınevine aittir.
Makalelerin kullanım hakları için yayınevleri ile iletişime geçmek gerekmektedir.

İletişim için iletisim@ozgurtoplumundegerleri.com adresini kullanabilirsiniz.
powered by tolgakurt