Marc Swanepoel
Yazar hakkında:
Marc Swanepoel'in 4 farklı alanda lisansı vardır: Matematik, Fizik, Psikoloji ve Felsefe. Doktorasını ise Doğal Sağlık alanından almıştır. Önceleri Fizik bölümünde öğretim görevlisi iken daha sonra kendini farklı alanlarda uzmanlaştırmak istemiştir. Örneğin 1975 yılında sosyalizmin en ağır çeşitlerinden biri olarak Güney Afrika'daki apartheid –siyahlara karşı devlet tarafından yapılan sistemli ayrımcılık- politikasını deneyimlemeleri ile beraber 1975 yılında arkadaşlarıyla Güney Afrika Serbest Ticaret Vakfını kurdu. (FMF)
"Sefaletten Zenginliğe" adlı eseri Doğu Avrupa'da 6 farklı dile çevrildi ve hem İngilizcesi hem de diğer dillerdeki basımları yüzbinlerce sattı.
Politikanın yanında kanser hastalığının tedavisi konusunda da çalışmalar yapan Swanepoel, birçok arkadaşının kanserden ölmesi nedeni ile kemoterapi yerine geçecek tedaviler üstünde araştırmalar yaptı. Bunlardan Essiac, Kombucha çayı, Vit B17 veya amygdalin, Hoxsey formülü Agaricus mantarı kanser tedavisi için araştırmaları boyunca keşfettiği ve kullandığı yöntemlerdi.


Yazara Ait Makaleler
Okuyacağınız yazı "Sefaletten Zenginliğe" adlı kitabın ilk bölümünü içeriyor. Aşağıdaki yazı kitabın arka kapağından alınmıştır. Sefaletten Zenginliğe –Arka kapak- "Zenginlik ...
"Özgür Toplumun Değerleri" çalışmasında yer alan makalelerin yayım hakları her bir makale için o makaleyi yayımlayan yayınevine aittir.
Makalelerin kullanım hakları için yayınevleri ile iletişime geçmek gerekmektedir.

İletişim için iletisim@ozgurtoplumundegerleri.com adresini kullanabilirsiniz.
powered by tolgakurt